چارتیسم خرمشهر داوطلب خرمشهر اردیبهشت انتخابات

چارتیسم: خرمشهر داوطلب خرمشهر اردیبهشت انتخابات داوطلبان رد صلاحیت ستاد انتخابات انتخابات شوراها پنجمین دوره انتخابات انتخابات ریاست جمهوری

گت بلاگز ورزشی جشنواره گل لاتزیو در المپیکو ، اینتر بازهم شکست خورد

هفته سی و پنجم رقابتهای سری آ ایتالیا از ساعت 17 و 30 دقیقه با شش مسابقه پیگیری شد که در مهمترین دیدارها اینتر شکست خورد و لاتزیو پیروز شد.

جشنواره گل لاتزیو در المپیکو ، اینتر بازهم شکست خورد

به گزارش خبرنگار دنیای ورزش گروه ورزشی گروه تحریریه سایت جوان،هفته سی و پنجم رقابتهای سری آ ایتالیا از ساعت 17 و 30 دقیقه با شش مسابقه پیگیری شد .
اینتر در منزل جنوا به شکست یک بر صفر تن داد. گوران پاندف در دقیقه 70 جهت جنوا گلزنی کرد. همچنین کاندروا در دقیقه 87 یک ضربه پنالتی را جهت اینتر به هدر داد و یک دقیقه بعد هم کوندوگبیا از این تیم اخراج شد. شاگردان استفانو پیولی با این نتیجه 56 امتیازی باقی ماندند و همچنان در مکان هفتم هستند.

عبارات مهم : میلان
در دیدار دیگر لاتزیو با نتیجه هفت بر سه میهمانش، سمپدوریا را در هم کوبید. گل های تیم میزبان در این دیدار را بالده دیائو کیتا (3)، چیرو ایموبیله (19- پنالتی و 70)، وزلی هوئدت (36)، فیلیپه اندرسون (38- پنالتی)، استفان دی فریج (45) و سناد لولیچ (65) به ثمر رساندند و سمپدوریا هم به وسیله کارول لینتی در دقیقه 32 و فابیو کواگلیارلا در دقایق 72 و 90 به گل رسید. سمپدوریا از دقیقه 18 در پی اخراج میلان اسکرینیار 10 نفره به بازی ادامه می داد. لاتزیو با این برد پرگل 70 امتیازی شد و جایگاه چهارمی اش را استحکام بخشید.

در سه دیدار دیگر عصر امروز هم نتیجه های به شرح زیر رقم خورد:

کیه وو یک – پالرمو یک

امپولی 3 – بولونیا یک

پسکارا صفر – کروتونه یک

ساسولو 2 – فیورنتینا ی 2

در آخرین و مهمترین بازی امشب هم از ساعت 23:15 به وقت پایتخت کشور عزیزمان ایران میلان میزبان رم است.

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: میلان | میزبان | لاتزیو | اینتر | سری آ | سمپدوریا | جنوا |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog