چارتیسم خرمشهر داوطلب خرمشهر اردیبهشت انتخابات

چارتیسم: خرمشهر داوطلب خرمشهر اردیبهشت انتخابات داوطلبان رد صلاحیت ستاد انتخابات انتخابات شوراها پنجمین دوره انتخابات انتخابات ریاست جمهوری

گت بلاگز خوزستان تایید صلاحیت 157نامزد انتخابات شوراها در شوش

فرماندار شهرستان شوش از تایید صلاحیت 157نفر از داوطلبان شوراهای شهر و دِه این شهرستان خبر داد.

تایید صلاحیت 157نامزد انتخابات شوراها در شوش

به گزارش خبرنگار گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از اهواز؛ رضا نجاتی، فرماندار شهرستان شوش با اشاره به عضویت بیش از 1 هزار و 124 داوطلب در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و دِه در این شهرستان اظهار داشت: تاکنون 29 داوطلب در مناطق روستایی و 7 داوطلب شهری از ورود به صحنه انتخابات انصراف داده اند.

عبارات مهم : قانون
وی تصریح کرد: تمهیدات مورد نیاز جهت برگزاری انتخابات 29 اردیبهشت ماه در 161 دِه و 5 شهر این شهرستان فراهم شده است است.

نجاتی از نامزدهای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و دِه خواست ضمن مطالعه دقیق شرح وظایف و اختیارات شوراها، نسبت به حوزه عمل خود آگاهی کامل داشته باشند.

فرماندار شوش در ادامه بر حفظ وحدت بین اقشار متفاوت مردم تاکید کرد و بیان داشت: کاندیداها با رعایت قانون، اصول اخلاقی و پرهیز از هرگونه تهمت به دیگران با صداقت وارد صحنه مسابقه شوند.

رییس ستاد انتخابات شهرستان شوش به کاندیداها توصیه کرد در تبلیغات خود ضمن معرفی برنامه ها، وعده های خارج از قانون، غیر منطقی و خارج از حوزه کاری به مردم ندهند و عملکرد دیگران و خدمات انجام شده است را نیز زیر سئوال نبرند.

رضا نجاتی خاطرنشان کرد: وعده های داده شده است به مردم باید صادقانه و بر اساس واقعیت باشد لیکن وعده های خارج از عرف و قانون خارج از ارزش و شخصیت مردم است.

وی با تاکید بر برخورد با ستادهای انتخاباتی غیر مجاز اظهار داشت: کاندیدای تایید صلاحیت شده است به منظور انجام تبلیغات، نشانی ستاد انتخاباتی و نیز مسئول ستاد را به فرمانداری اعلام تا مجوز مورد نیاز در این خصوص صادر شود.

نجاتی با اشاره به اینکه هرگونه تخریب کاندیداها به وسیله کاندیدای رقیب و طرفداران وی در فضای مجازی، قابل پیگیری قضایی است افزود: هیچ فردی حق تهمت زدن به نامزد رقیب را ندارد.

رییس ستاد انتخابات شهرستان شوش از شهرداران شهرستان خواست تا مکان هایی را جهت تبلیغات کاندیداها در سطح شهر آماده کنند.

وی اذعان کرد: ستاد انتخابات شهرستان شوش ضمن احترام به همه کاندیداها با هرگونه بی قانونی در انجام تبلیغات برخورد خواهد کرد.

انتهای پیام/گ

واژه های کلیدی: قانون | داوطلب | قانونی | تبلیغات | تبلیغات | انتخابات | ستاد انتخابات | رییس ستاد انتخابات | انتخابات 29 اردیبهشت | انتخابات شوراهای اسلامی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog