چارتیسم خرمشهر داوطلب خرمشهر اردیبهشت انتخابات

چارتیسم: خرمشهر داوطلب خرمشهر اردیبهشت انتخابات داوطلبان رد صلاحیت ستاد انتخابات انتخابات شوراها پنجمین دوره انتخابات انتخابات ریاست جمهوری

گت بلاگز بین‌الملل جهت رشد اقتصادی 3 درصدی، دو سال وقت می خواهیم / منوچین

وزیر خزانه داری آمریکا گفت، طرح واشنگتن جهت رسیدن به رشد اقتصادی سه درصد دو سال وقت نیاز دارد.

جهت رشد اقتصادی 3 درصدی، دو سال وقت می خواهیم / منوچین

به گزارش گروه بین الملل گروه تحریریه سایت جوان به نقل از رویترز، استیون منوچین در نشست اندیشکده میلکن در لس آنجلس گفت: بر اساس طرح ما دوسال طول خواهد کشید که میزان رشد اقتصادی به سه درصد برسد تا ما اقتصادی پایدار داشته باشیم.ما این عنوان را طرح ریزی کرده ایم.
بدیهی است که ما می توانیم مالیات ها را تصویب کنیم و به زودی می توانیم قوانین تنظیم مالیاتی را تصویب کنیم.این عنوان شرایط را جهت ما بهتر خواهد کرد. اینها مسائلی هستند که معتقدیم که بسیار بسیار مهم هستند.
معتقدیم که با این تدابیر قیمت رشد دست یافتنی و پایدار خواهد بود. اعتقاد دارم که ما می توانیم یک رشد اقتصادی قابل توجه را در این کشور ایجاد کنیم. وی افزود: ما انتظار داریم که شاهد حمایت دو حزب دمکرات و جمهوری خواه از فعالیت های خود باشیم.
امیدواریم که دمکرات ها از طرح ما حمایت کنند. این عنوان به اشتغال آفرینی مربوط می شود. این عنوان به ایجاد رشد اقتصادی و اشتغال آفرینی مربوط می شود.زمانی که بر اساس آمار و تحقیقات متعدد موجود، من شنیدم که بیش از هفتاد درصد از بار مالیاتی واحد های تجاری بر روی دوش کارگران هست، شگفت زده شدم.
وی افزود: این تشریحی از وضع بازار کار ما هست. من امیدوارم که بتوانیم حمایت اعضای دو حزب دمکرات و جمهوری خواهد را کسب کنیم ولی اگر این حمایت کسب نشود، این عنوان جهت اقتصاد ما عنوان مهمی است و ما تلاش خواهیم کرد که از طریق مصالحه حل و فصل کنیم.
وزیر خزانه داری آمریکا گفت: زمانی که شما راجع به رشد اقتصادی صحبت میکنید،این عنوان تقریبا تفاوت بین دو تا سه درصد از تولید ناخالص ملی است که تقریبا دو تریلیون دلار در آمد در بازده زمانی ده ساله را بالغ می شود.
این مبلغ زیادی است و ما اعتقاد هستیم که این کار دولت فدرال نیست که به ایالت ها یارانه بدهد. مثال کامل این عنوان این است که بعضی ایالت ها وجود دارد که درآمد مالیاتی کمی دارند و از طرف دیگر ایالت هایی هستند که درآمد مالیاتی بالایی دارند.
من تصور نمی کردم هیچ ایالتی در آمریکا به اندازه نیویورک قیمت مالیات اوج باشد ولی زمانی که به کالیفرنیا آمدم متوجه شدم که این عنوان وجود دارد. ما باید سیستم مالیاتی خود را ساده کنیم.بیشتر ایالت های آمریکا باید برگشت مالیاتی داشته باشند.
زیاد افراد باید شاهد کسر مالیاتی استاندارد باشند.بنابراین افرادی که در کالیفرنیا زندگی می کنند باید میزان مالیات بیشتری پرداخت کنند.

عبارات مهم : مالیات

انتهای خبر/

واژه های کلیدی: مالیات | آمریکا | اقتصادی | بین الملل | آمریکا | واشنگتن | رشد اقتصادی | وزیر خزانه داری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog