چارتیسم خرمشهر داوطلب خرمشهر اردیبهشت انتخابات

چارتیسم: خرمشهر داوطلب خرمشهر اردیبهشت انتخابات داوطلبان رد صلاحیت ستاد انتخابات انتخابات شوراها پنجمین دوره انتخابات انتخابات ریاست جمهوری

گت بلاگز بین‌الملل در حال آمادگی جهت برگزاری دور تازه مذاکرات راجع به سوریه هستیم / دی میستورا

نماینده خاص شرکت ملل در امور سوریه گفت: ما در حال آماده شدن جهت دور تازه مذاکرات میان سوری‌ها در هفته آینده هستیم.

در حال آمادگی جهت برگزاری دور تازه مذاکرات راجع به سوریه هستیم / دی میستورا

به گزارش گروه بین الملل گروه تحریریه سایت جوان به نقل از المیادین، استفان دی میستورا — نماینده خاص شرکت ملل در امور سوریه — گفت: ما در حال آماده شدن جهت دور تازه مذاکرات میان سوری ها در هفته آینده هستیم. این مذاکرات در روز شانزدهم (ماه مه) شروع خواهد شد. نشانه ما این است که تا نوزدهم به نتیجه برسیم.این دور از مذاکرات نسبت به دیگر مذاکرات کوتاه مدت تر است.
وی افزود: ما می خواهیم تا وقت باقی است هر چه سریعتر اقدام کنیم. اجازه بدهید روراست باشم.پس از مذاکرات آستانه که ما به طور فعالانه در آن شرکت داشتیم نتایجی حاصل شده است است که ذاتا امیدوارکننده است و ما می خواهیم تا حد ممکن این نتیجه های را با افقی سیاسی پیوند بزنیم.

عبارات مهم : سوریه

نماینده خاص دبیر کل شرکت ملل در امور سوریه گفت: ما خوش بین هستیم. زمانی که طرحی ابتکاری وجود دارد ما خوش بین هستیم. این طرح ابتکاری یک طرح جدی است لیکن ما شاهد مذاکرات بودیم.
یان اگلند، مدیر بخش کمک های بشردوستانه شرکت ملل جهت سوریه نیز گفت: چه فردی باید این کار را انجام دهد؟ مطمئنا افرادی از سه کشور می توانند بخشی از این راه حل باشند و همچنین طرف های سوم هم می توانند نیروهای ناظر را فراهم کنند.این عنوان در توافق آمده است.اما آنها تاکنون به قول خود عمل نکرده اند و ما هم هنوز اقدامی نکرده ایم.
وی افزود: ما میلیونها پرسش و نگرانی داریم ولی اعتقاد دارم با این وجود ما شاهد این عنوان نیستیم که بعضی بگویند که ما بدبین هستیم و بگویند این طرح شکست می خورد. ما مورد نیاز است که موفق شویم. بنابراین ما هم اکنون تلاش خواهیم کرد که این توافق موثر باشد.
انتهای خبر/

واژه های کلیدی: سوریه | مذاکرات | مذاکرات آستانه | بین الملل | استفان دی میستورا | نماینده خاص شرکت ملل در امور سوریه | مذاکرات صلح سوریه | کمک های بشر دوستانه به سوریه

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog