چارتیسم خرمشهر داوطلب خرمشهر اردیبهشت انتخابات

چارتیسم: خرمشهر داوطلب خرمشهر اردیبهشت انتخابات داوطلبان رد صلاحیت ستاد انتخابات انتخابات شوراها پنجمین دوره انتخابات انتخابات ریاست جمهوری

گت بلاگز اردبیل دستگیری 320 شکارچی غیرمجاز در استان اردبیل

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان اردبیل گفت: سال گذشته ۳۲۰ شکارچی غیرمجاز در استان اردبیل دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شدند.

دستگیری 320 شکارچی غیرمجاز در استان اردبیل

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل، محمد خداپرست در نشست با اصحاب رسانه به مناسبت هفته محیط زیست در اردبیل اظهار داشت: یکی از اولویت های اساسی محیط زیست شناسایی شکارچیان غیرمجاز و معرفی به مراجع قضایی بوده که به همین جهت در سال گذشته320 شکارچی غیرمجاز در اردبیل دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شدند.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر 7.8 درصد استان تحت حفاظت محیط زیست استان قرار دارد، افزود: این آمار در کشور 11 درصد بوده که در صدد هستیم تا سال 2020 سطح مناطق تحت مدیریت محیط زیست استان را به 17 درصد برسانیم.

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان اردبیل از برنامه ریزی جهت مدیریت تالاب پته خور،شیروان دره و بعضی مناطق استان خبر داد و گفت: انتظار می رود با اجرای این طرح مناطق تحت مدیریت محیط زیست اردبیل زیاد کردن یابد.

دستگیری 320 شکارچی غیرمجاز در استان اردبیل

خداپرست تصریح کرد: امسال پنج واحد آلاینده در استان شناسایی شده است که بعد از بررسی های مورد نیاز این واحدها تعطیل شده است و به مالکین واحدهای آلاینده هشدار مورد نیاز داده شده است تانواقص و ایرادات را برطرف کنند.

وی بیان کرد: سال گذشته 312 مورد تذکر به واحدهای آلاینده در اردبیل ارائه شد که در این زمینه بسیاری از واحدهای آلاینده تذکرات را جدی گرفته و توانستند واحدهای خود را از آلایندگی خارج کنند.

خداپرست از معرفی 64 نفر در مناطق روستایی که قصد آلودگی محیط زیست را داشتند به مراجع قضایی خبر داد و افزود: مهمترین اولویت ما حفاظت از محیط زیست و جلوگیری از تخریب و آلودگی منابع طبیعی و محیط زیست است که در این زمینه اهتمام خاص ای وجود دارد.

وی اظهار کرد: همزمان با هفته محیط زیست برنامه های مختلفی در مناطق متفاوت استان برگزار می شود که مهمترین این برنامه ها تخفیف 50 درصدی مراکز معاینه فنی، دیدار رایگان از موزه تاریخ طبیعی، پاکسازی مناطق تحت مدیریتاز جمله دریاچه نئور و افزایش به قله سبلان و پاکسازی آن است که این برنامه ها به طور منظم اجرا می شود.

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان اردبیل گفت: سال گذشته ۳۲۰ شکارچی غیرمجاز در استان اردبیل دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شدند.

انتهای پیام/ح

واژه های کلیدی: معرفی | اردبیل | برنامه | آلاینده | غیرمجاز | مراجع قضایی | برنامه ریزی | اردبیل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog