چارتیسم خرمشهر داوطلب خرمشهر اردیبهشت انتخابات

چارتیسم: خرمشهر داوطلب خرمشهر اردیبهشت انتخابات داوطلبان رد صلاحیت ستاد انتخابات انتخابات شوراها پنجمین دوره انتخابات انتخابات ریاست جمهوری

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات به کی‌روش گفتم هر طور شده است با توگو بازی می‌کنیم / تاج

رئیس فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد کی‌روش در جلسه اخیر گفت که اگر پول نداریم بازی با توگو را کنسل کنیم ولی به او گفتم هر طور شده است این بازی را برگزار می‌کنیم.

به کی‌روش گفتم هر طور شده است با توگو بازی می‌کنیم / تاج

تاج: به کی روش گفتم هر طور شده است با توگو بازی می کنیم

عبارات مهم : ایران

رئیس فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد کی روش در جلسه اخیر گفت که اگر پول نداریم بازی با توگو را کنسل کنیم ولی به او گفتم هر طور شده است این بازی را برگزار می کنیم.

به گزارش ایسنا، مهدی تاج در مراسم تجلیل از برترین های فوتسال کشور عزیزمان ایران راجع به نارضایتی کارلوس کی روش از اوضاع موجود گفت: بعد از بازی کشور عزیزمان ایران و سوریه، جلسه ای دو، سه ساعته با کی روش داشتم و به او گفتم تمام خواسته ها و مشکلاتش را بگوید و به صورت مکتوب به من ارائه کند. ما باید آنها را بررسی کنیم. دیگر نیازی نیست هر روز راجع به پرسشها صحبت کنیم.

به کی‌روش گفتم هر طور شده است با توگو بازی می‌کنیم / تاج

حتی بعد از آن جلسه کی روش گفت که اگر پول نداریم بازی با توگو را برگزار نکنیم ولی به او گفتم این بازی برگزار می شود. تاکید وزارت ورزش هم روی این است که تمام اردوها برگزار شود. ما پاداش بازیکنان را هم پرداخت کردیم و بخشی از آن باقی مانده هست. این هفته هم حقوق کادر فنی تیم ملی پرداخت می شود تا هیچ مشکلی وجود نداشته باشد و بازیکنان خودشان را جهت دوره بعد آماده کنند و با قدرت به میدان بروند.

او با اشاره به مسائلی که تیم ملی در سال های گذشته داشت، افزود: ما یک روز لنگ پیراهن و اتوبوس بودیم ولی الان هیچ کدام از آنها وجود ندارد.تلاش می کنیم عالی ترین تدارکات را جهت تیم ملی فراهم کنیم تا به صورت شایسته از کشور عزیزمان ایران دفاع کنند. مردم این تیم را دوست دارند و تیم ملی مان هم بسیار خوب است.

رئیس فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد کی‌روش در جلسه اخیر گفت که اگر پول نداریم بازی با توگو را کنسل کنیم ولی به او گفتم هر طور شده است این بازی را برگزار می‌کنیم.

رئیس فدراسیون فوتبال در پاسخ به این پرسش که آیا پاداش بازیکنان فوتسال به خاطر درخشش در جام جهانی تاکنون پرداخت نشده و پیش از این هم گفته شده است بود در این مراسم پرداخت می شود، گفت: پاداش فوتسالی ها را نداده اند؟ من از این عنوان اطلاع ندارم و نمی دانم قرار بود در این مراسم بدهند یا نه.

تاج راجع به برگزاری مراسم تجلیل از برترین های فوتسال گفت: خوشبختانه این مراسم برگزار شد. فوتسال کشور عزیزمان ایران افتخارات زیادی به دست آورده و شایسته تجلیل هست. ما چنین مراسمی را جهت فوتبال ساحلی در نظر داریم. فدراسیون باید زحمات آنها را گرامی بدارد. امروز جای افرادی مانند شمس، شمسایی، درودگر و همه قدیمی ها که من نمی شناسم، خالی بود. موفقیت های ما به صورت پله ای بوده و همه در آن سهم داشتند.

او در تصویر العمل به اینکه فوتسالی ها خواهان تشکیلات مجزایی هستند و می خواهند از فوتبال جدا شوند، گفت: تلاش خودم این است که فوتسال ساختار بسیار قدرتمندی داشته باشد و به وسیله تشکیلات منظمی اداره شود. این کار را شروع کردیم و در نظر داریم آنها به صورت مجزا کار کنند. جهت آنها یک ساختمان مجزا خریده ایم. البته در ساختمان فدراسیون فوتبال به زودی در کمپ تیم های ملی ساخته می شود و همه یک جا کار می کنیم البته به این معنا نیست که آنها زیر سایه فوتبال باشند بلکه فقط یک جا کار می کنند. اینکه بخواهیم فدراسیون فوتسال راه اندازی کنیم عملیاتی نیست چراکه فوتسال یا فوتبال ساحلی فدراسیون بین المللی ندارند و همه زیرمجموعه فوتبال هستند.

به کی‌روش گفتم هر طور شده است با توگو بازی می‌کنیم / تاج

واژه های کلیدی: ایران | فوتسال | فوتبال | فوتسال | بازیکنان | برگزاری مراسم | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog